کسب رتبه ی اول درآمدی در پنج ماهه ی اول سال98 توسط شهرداری منطقه9

مهندس نسیانی: شهرداری منطقه9، با تلاش و همت مضاعف پرسنل و همکاری شهروندان، حائز رتبه ی نخست درآمدی، در 5 ماهه ی نخست سال جاری، میان مناطق 10 گانه شهرداری کلانشهر تبریز گردید
به گزارش امور ارتباطات شهرداری منطقه9 تبریز، مهندس نسیانی شهردار این منطقه با اشاره به کسب رتبه ی اول درآمد در 5 ماهه ی  اول سال جاری، اظهار داشت: بر اساس گزارش آمار وصولی درآمد، طی 5 ماهه ی اول سال جاری، شهرداری منطقه نه توانست با تحقق 197 درصد از بودجه ی مصوب، در زمینه ی تحقق بودجه در بین مناطق دهگانه، رتبه ی اول را کسب نماید.
وی افزود: سیاستگذاری درآمدی شهرداری‌ منطقه9 در سال جاری، تسهیل در پیشبرد سیاست‌های توسعه ی شهری و توجه به مدیریت هزینه در کنار افزایش درآمدهاست.
مهندس نسیانی خاطر نشان کرد: با توجه به تازه تأسیس بودن شهرک خاوران و شکل گیری بافت شهری در سطح این حوزه، شهرداری منطقه9 پتانسیل های لازم برای ایجاد درآمدهای پایدار را دارد و لازم است با اجرای دو رویکرد کوتاه مدت و بلند مدت برای ایجاد این نوع از درآمد ها بهره برد.
شهردار منطقه9 افزود: با رصد پتانسیل های اقتصادی منطقه و ترغیب سرمایه گذاران و فراهم آوردن شرایط مناسب سرمایه گذاری و همچنین پیگیری معوقات بدهکاران، سعی در جذب سرمایه ی مصوب شهرداری تبریز با در نظر گرفتن میزان رضایت مندی شهروندان داریم

بازگشت به بالا

پست های مرتبط

پاسخی بگذارید