کسب رتبه برتر شهرداری منطقه9 در تحقق بودجه ی عمرانی و درآمدی درسال جاری

شهردار منطقه9 خبر داد:

کسب رتبه برتر شهرداری منطقه9 در تحقق بودجه ی عمرانی و درآمدی درسال جاری

در راستای خیز بلند عمرانی سال98 و در 8 ماهه ی سال جاری، تحقق بودجه ی عمرانی با 59/46 درصد و تحقق درآمدی با 155 درصد، کسب رتبه ی نخست را در بین مناطق 10 گانه شهرداری تبریز نصیب شهرداری منطقه9 کرده است
به گزارش امور ارتباطات شهرداری منطقه9، مهندس نسیانی شهردار این منطقه اظهار داشت: در راستای برنامه ریزی مدیریت شهرداری منطقه9  برای اجرای پروژه های شاخص و ماندگار عمرانی در سال98 و رویکرد خدماتی و عمرانی در سطح حوزه ی استحفاظی، این منطقه موفق به کسب رتبه ی نخست تحقق بودجه ی  مصوب عمرانی در مدت8 ماه سال98 و در بین مناطق 10گانه ی شهرداری تبریز گردید.
شهردار منطقه9 افزود: بر این باوریم که در سایه ی تلاش جهادی و همت مضاعف می توان به قله های کمال رسید؛ همچنانکه با تلاش  شبانه روزی کارکنان شهرداری منطقه9 و بالاخص همکاران پرتلاش معاونت فنی و عمرانی، توانستیم به این مهم دست یابیم.
مهندس نسیانی در تشریح  این موفقیت خاطر نشان کرد: با تحقق 59/46 درصدی بودجه عمرانی و رشد قابل توجه نسبت به سال گذشته، می توان عملکرد عمرانی این منطقه را موفق و چشمگیر ارزیابی کرد.
وی اجرای پروژه های شاخص منطقه از جمله پروژه ی پل بزرگ خلعت پوشان، ورودی جدید تفرجگاه ائل باغی، کانال هدایت و جمع آوری آبهای سطحی و … را از اهم پروژه هائی دانست که در دستور کار مدیریت منطقه9 قرار داشته و در برنامه ریزی های آتی منطقه، بر اجرا و تکمیل آنها متمرکز خواهیم بود.
شهردار منطقه9، اجرای پروژه های عمرانی پیش بینی شده را منوط به برنامه های بلند مدت و کوتاه مدت دانست و صرفه جوئی، کاهش هزینه های جاری و مشارکت شهروندان در پرداخت عوارض را از جمله ی مواردی برشمرد که می تواند به درآمد لازم جهت هزینه در اجرا و تکمیل این پروژه ها کمک شایانی نماید.
مهندس نسیانی در پایان خاطرنشان کرد: خوشبختانه روند صعودی تحقق درآمدی منطقه9 همچنان تداوم دارد و طبق اعلام معاونت محترم برنامه ریزی و توسعه ی سرمایه ی انسانی شهرداری تبریز، این منطقه توانسته طی دوره ی 8 ماهه ی سپری شده از سال جاری و با تحقق155 درصدی بودجه و با کسب رتبه ی برتر، همچنان بهترین عملکرد را  در بین مناطق 10 گانه ی کلانشهرتبریزداشته باشد.

بازگشت به بالا

پست های مرتبط

پاسخی بگذارید