بهره برداری از چندین پروژه عمرانی و خدماتی منطقه 9 با بزرگداشت هفته دفاع مقدس

مهندس نسیانی شهردار منطقه9 خبر داد:
بهره برداری از چندین پروژه عمرانی و خدماتی منطقه 9 با بزرگداشت هفته دفاع مقدس
همزمان با هفته ی دفاع مقدس، سه پروژه ی عمرانی و خدماتی در سطح حوزه ی شهرداری منطقه9 و شهرک خاوران به بهره برداری می رسد
به گزارش امور ارتباطات شهرداری منطقه9، مهندس نسیانی شهردار این منطقه اظهار داشت: در جهت آماده سازی بستر های لازم جهت تکمیل زیر ساخت های اساسی در شهرک خاوران، در روزهای آتی و همزمان با هفته ی دفاع مقدس، سه پروژه ی عمرانی و خدماتی به بهره برداری می رسد.

شهردار منطقه9 خاطر نشان کرد: در این راستا اتصال اتوبان پیامبر اعظم(ص) به بلوار 65 متری خاوران (رمپ های ورودی و خروجی بطول 1200 متر)، احداث و تکمیل کمربند میانی شهرک خاوران بطول(3/7کیلومتر) و همچنین احداث منبع بتنی آب 1000 متر مکعبی، آماده ی بهره برداری و افتتاح می باشد.
مهندس نسیانی در تشریح پروژه های مذکور، با اشاره به نقش اساسی کریدور شمال به جنوب شهرک خاوران در توسعه و عمران این شهرک خاطرنشان کرد: با بهره برداری از رمپ های ورودی و خروجی شهرک خاوران از مسیر اتوبان پیامبر اعظم(ص) بطول 1200 متر، فاز نخست این کریدور نهائی گردیده و در فاز بعدی، با تکمیل پل بزرگ خلعت پوشان، این کریدور تا میدان بسیج ادامه خواهد داشت.

مهندس نسیانی در بخش دیگری از سخنان خود افزود:  مهمترین پروژه ی آماده ی بهره برداری در هفته ی دفاع مقدس، رینک مرکزی یا کمربند میانی شهرک خاوران می باشد که بعنوان یکی از شریانهای اصلی، راههای دسترسی به نقاط مختلف این شهرک فراهم کرده و بسترسازی جهت ساخت و ساز 800 قطعه با کاربری های مختلف و مصوب فراهم می شود.

شهردار منطقه9 همچنین احداث اولین  مخزن و منبع آب  به حجم 1000 متر مکعب را در تأمین آب مورد نیاز فضای سبز شهرک خاوران حائز اهمیت دانست و  مدیریت در هدایت آب های سطحی را به این مخازن جهت استفاده درمواقع مورد نیاز را مهم ارزیابی کرد.

کانال جمع آوری آبهای سطحی بطول3 کیلومتر، ساختمان آتش نشانی و پل عابر گذر باغ یعقوب از اهم دیگر پروژه های در حال اجرا در سطح حوزه ی شهرداری منطقه9 است که مهندس نسیانی از بهره برداری آن تا پایان امسال خبر داد.

شهردار منطقه9 در پایان تصریح کرد: با لطف خداوند متعال، پروژه های عمرانی در سطح حوزه ی شهرداری منطقه9، طبق برنامه ی زمانبندی و با سرعت مطلوب در حال اجراست و بیشتر این پروژه ها تا پایان سال 98 افتتاح و به بهره برداری خواهد رسید.

بازگشت به بالا

پست های مرتبط

پاسخی بگذارید