باغ گلهای شهرک خاوران، ضرورت امروز، نیاز فردا

اهتمام شهرداری منطقه9 در احداث باغ گلهای شهرک خاوران، بیانگر توجه ویژه مدیریت این شهرک، به امر گردشگری و استفاده از فضاهای بلا استفاده است.
به گزارش امور ارتباطات شهرداری منطقه9، مهندس نسیانی شهردار این منطقه در بازدید میدانی از پروژه ی باغ گلهای شهرک خاوران اظهار داشت: فراهم ساختن امکانات رفاهی و گردشگری در شهرک خاوران، یکی از ضرورت های امروزی برای رفع نیازهای شهروندانی است که دراین شهرک ساکن خواهند شد.
مهندس نسیانی افزود: اهتمام شهرداری منطقه9 در احداث باغ گلهای شهرک خاوران، بیانگر توجه ویژه ی مدیریت شهرداری منطقه9 به امر گردشگری و استفاده از فضاهای بلا استفاده است.
شهردار منطقه9 خاطر نشان کرد: در این راستا با برنامه ریزی های صورت گرفته، در شرقی ترین بخش شهرک خاوران، این باغ به مساحت 4400 متر مربع، در حال احداث می باشد که با ساماندهی آن، به زودی شاهد بهره برداری از این پروژه خواهیم بود.
شهردار منطقه9 مجموعه اقدامات عمرانی اجرا شده در این پروژه را، خاکبرداری حدود 200 متر مکعب، بتن ریزی حدود100 متر مکعب و دیوار کشی به طول160 متر با ارتفاع 5/2 متر برشمرد و تصریح کرد: با اتمام  عملیات عمرانی و کاشت انواع گلهای سازگار با شرایط اقلیمی تبریز، نخستین باغ گلهای شهرک خاوران با فضائی دلنشین و چشم اندازی زیبا تقدیم شهروندان فهیم خواهد شد.
پایان خبر//

بازگشت به بالا

پست های مرتبط

پاسخی بگذارید