اتصال خط آهن بستان آباد به خاوران تا پایان سال 99

اتصال خط آهن بستان آباد به خاوران تا پایان سال 99
مهندس نسیانی شهردار منطقه 9 :
با توجه به آغاز عملیات اجرایی ایستگاه راه آهن خاوران ، فراهم ساختن زیر ساخت های لازم جهت بهره برداری از آن در توسعه حمل و نقل درون شهری امری ضروری است.
به گزارش امور ارتباطات شهرداری منطقه 9 تبریز، مهندس نسیانی شهردار این منطقه اظهار داشت: طبق اعلام مجری خط آهن میانه- تبریز در آیین آغاز عملیات اجرایی این پروژه، این خط آهن تا ایستگاه  شهرک خاوران ، پایان سال آینده به اتمام می رسد.

مهندس نسیانی افزود : با توجه به این موضوع، در حال حاضر فراهم ساختن زیر ساخت های لازم جهت بهره برداری از ایستگاه خاوران در توسعه حمل و نقل درون شهری امری ضروری است از اینرو همکاری به موقع ،حداکثری و مورد انتظار مدیران و مسئولین ارشد استانی و شهری در تامین و تخصیص اعتبارات لازم ، به منظور عملیاتی کردن این زیر ساخت ها با سرعت و شتاب لازم، رضایت عمومی شهروندان را به دنبال خواهد داشت.

شهردار منطقه 9 خاطر نشان کرد: قبلا با حضور مدیران ارشد شهری، موضوع حمل و نقل پاک در شهرک خاوران بررسی گردیده و ضمن موافقت با کلیات طرح، مقرر گردیده در آینده با اتصال خط 2 مترو از میدان بسیج به شهرک خاوران و احداث ایستگاه مشترک قطار شهری (مترو) با این خط آهن، تبادل مسافر از این ایستگاه به سهولت و در کمترین زمان ممکن محقق شود.

شهردار منطقه 9 تصریح کرد: با توجه به زمانبر بودن اتمام خط 2 قطار شهری، باید از هم اکنون پیش بینی و برنامه ریزی های لازم در احداث ایستگاه خاوران جهت بهره برداری مشترک در آینده انجام شود تا صرفه جویی حداکثری در هزینه های آتی اعمال گردد.

بازگشت به بالا

پست های مرتبط

پاسخی بگذارید